Opravy autoklimatizácií

Oprava autoklimatizácií

Výmena kvapalín, filtrov, opravy kompresorov a ostatných súčastí autoklimatizácií a jej dezinfekcia.
Auto klimatizácia je užitočnou súčasťou automobilu dá sa veľmi dobre používať ako v lete tak i v zime. Hlavne pri odrosovaní hlavných a bočných skiel ako v zime, aj v lete pri daždivom počasí. V letných obdobiach na príjemné ochladenie interiéru. Odrosenie skiel nastane behom 20 sekúnd od zapnutia klimatizácie. Klimatizácia sa môže používať spolu aj s kúrením.

Pri zanedbaní údržby klimatizácie je oprava klimatizácie finančne náročnejšia. Čistenie a sušenie celého systému auto klimatizácie by sa malo vykonávať jeden krát za 2 roky. Výmena kabínového filtra by sa mala vykonávať raz do roka záleží od prostredia v ktorom sa auto pohybuje (prašné, menej prašné prostredie). Dezinfekcia sa odporúča 2 krát do roka pred a po letnej sezóne.

Zaoberáme sa aj opravou auto klimatizácií čo znamená od výmeny kompresorov (repas-oprava) po opravu klimatizačného potrubia a hadíc.

Koľko to bude stáť?

Ak máte záujem o predbežnú a nezáväznú cenovú kalkuláciu opravy vášho problému na vozidle, vyberte prosím nižšie z formulára kategóriu opravy a stručne popíšte Váš problém. Náš servisný technik sa Vám spätne ozve na Vami uvedené telefónne číslo.

Sme tu pre vás

Dohodnite si s nami stretnutie. Zavolajte nám, alebo nám napíšte e-mail.

Môžete nás kontaktovať telefonicky, emailom a rovnako Vás veľmi radi privítame aj osobne.

Image

Kontakt

Tel.:   +421 48 611 47 34
Mob.: +421 917 761 907
Sekretariát

Adresa

PINION servis, s.r.o.
Železničná 897701
Brezno